Miłość do muzyki przejawia się w różny sposób. Niektórzy demonstrują ją ciuchami, inni inwestują w niezwykły sprzęt.

Melomani żyją między nami. Dla wielu osób muzyka jest największą miłością, sposobem na życie i źródłem prawdziwej radości. Młodsi pasjonaci muzyki często eksponują swoje uwielbienie dla konkretnych gatunków za pomocą wyglądu zewnętrznego.


Auto
Napisane przez: Blowing Puffer Fish
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


witryna sklepowa
Napisane przez: Viktor & Rolf
Zainspirowane przez: Viktor & Rolf


Kolejne teksty

Oferowany przez Januszkowice wakeboard raduje się ogromną modą

wakeboard
Napisane przez: Dosionair
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie jesteśmy zmuszeni do wylegiwania się na plaży. Nie uwielbiamy jechać nad wodę, bo do wyboru mamy leżenie na piasku, albo kąpanie się w wodzie, która okazuje się być wątpliwej jakości? Warto wydawać sobie sprawę z tego, że takie wypady nad wodę wcale nie muszą być nudne oraz nie muszą nam proponować jedynie tych dwóch możliwości spędzania wolnego czasu.


Z pewnością każdy z nas miał kiedyś szansę zobaczyć miłośników metalu, rocka czy punka odzianych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne podkoszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, kraciaste koszule i skórzane kurtki. W młodości często widywaliśmy na koszulkach przyjaciół napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - więcej o autorze. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów cięższego grania był tzw. plecak kostka. Ten zielonkawy, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie musiał ozdobić go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której image fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buty, doskonale chroniące stopy w czasie koncertów. Choć przeważająca większość fanów wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do ostrzejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na kupno lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z przeszłości. Odtwarzaczem, który robi prawdziwą karierę wśród melomanów jest Numark XDX 400.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.