Uniwersalne zastosowanie tektury falistej

Opakowania tekturowe pełnią wiele funkcji. Jedne, na przykład opakowania artykułów kosmetycznych, mają za zadanie przyciągać spojrzenia potencjalnych kupców, ”namawiać” do kupna. Inne, muszą spełniać jedną, podstawową rolę: ochronną.
http://bochem.com.pl/
Napisane przez: Juhan Sonin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wtedy nie tyle liczy się ich wygląd, co jak najlepsze zabezpieczenie towaru.Dzięki temu, iż tektura z jednej strony jest bardzo trwała, z drugiej ogólnodostępna i funkcjonalna, często jest wykorzystywana do przewożenia drobnych produktów. Przedsiębiorstwa produkcyjne, cukiernie, pizzerie, firmy farmaceutyczne oraz kosmetyczne to główni odbiorcy firm zajmujących się produkcją opakowań tekturowych.

Kolejne teksty

Czy widzieliśmy jak wyglądają kurtki the north face?

Pranie
Napisane przez: erizof
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowana kurtka ma szansę spowodować, że nawet najgorsza aura nie będzie nam straszna, jeżeli będziemy musieli wychodzić z domu.


Plusem opakowań tekturowych są stabilne ścianki, kształt który umożliwia dokładne wykorzystanie przestrzeni magazynowych a także sposobność pakowania mechanicznego. Jest to też produkt, który przepuszcza powietrze. Opakowania tekturowe (http://bochem.com.pl/tektura.html) mają też szerokie opcje zadruku, dzięki czemu dany towar może wyróżniać się na półkach sklepowych. Cechą dodatnią tektury jest też jej niewysoka cena, dlatego, że stała się tak popularna. Tektura to materiał papierniczy przyszłości – lekka, mocna oraz trwała. Co więcej, w przeciwieństwie do innych materiałów jest całkowicie odnawialna. Ekipy remontowe zazwyczaj znajdują zastosowanie tektury w szeroko pojętych pracach budowlanych czy malarskich. Tektura falista to bardzo dobry materiał zabezpieczający przed uszkodzeniami np. mebli. Dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdza się podczas transportu, np. w trakcie przeprowadzek.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.