Mapy
apartament
Napisane przez: Nico Kaiser
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaplanować wizytę we Wrocławiu? Czy masz już pomysł na to?

Wrocław to z pewnością jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Odszukać tu można wiele malowniczych miejsc, wiekowe kamienice, liczne atrakcje, obiekty sakralne, parki itd. Wszystko to sprawia, iż do Wrocławia nadciągają turyści nie tylko z Polski, ale z odległych zakątków świata. Planując pobyt w stolicy Dolnego Śląska, powinniśmy dobrze zorganizować swój pobyt, ażeby optymalnie wykorzystać czas spędzony w mieście. Jak tego dokonać?
mapniki
Napisane przez: Federica Di Fiore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mapniki - a więc, w jaki sposób ułatwić sobie egzystencję w czasie podróży

Kochasz podróżować? Twoim ulubionym zajęciem jest trzymanie nosa w mapce i chodzenie, albo jeżdżenie wraz z jej pomocą po lokalizacjach, których to kiedyś przenigdy nie widziałeś? Jeżeli tak, no to doskonale znasz problem każdziutkiego podróżującego - wspomniane mapy bardzo łatwo można zniszczyć, albo zagubić, co może spowodować nawet i nieszczęście.
wycieczka
Napisane przez: David Howard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mamy u nas wiele fajnych miejscowości!

Czy Polska jest najśliczniejszym miejscem na kuli ziemskiej? Całkowicie obiektywnie nie sposób odpowiedzieć na tak postawione zapytanie. Pewnie w zestawieniach najpiękniejszych krajów nas zasadniczo nie ma: nie można się oszukiwać, nasza architektura znacząco odbiega od chociażby włoskiej. Jednakże i tak Polska to miejsce, które jest pod wieloma względami godne zainteresowanie. Respektujmy własną ojczyznę, czy w ogóle mamy inne wyjście? Zacznijmy tekst od jednego polecenia: warto bez zwlekania szukać mapy pomorze - urokliwe mamy morze...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.