Jakie atrakcje oferuje region Beskidów dla turystów, propozycja noclegów z tamtych okolic

Beskidy to jedno z najpopularniejszych pasm górskich w naszym kraju, rozciągają się od środkowych Czech aż po zachodnie krańce Ukrainy. W ich skład wchodzi parę różnych regionów, z których najpopularniejsze wśród urlopowiczów są Beskid Żywiecki i Mały, a jeżeli będzie chodzić o kurorty, to tu przeważnie są odwiedzane Ustroń, Istebna i Szczyrk. Ten rejon Polski oferuje mnóstwo atrakcji przez wszystkie pory roku.

komfortowe noclegi - Istebna
Napisane przez: Kuba Luchtaj
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przez wiosnę, lato i jesień turystów kuszą przede wszystkim piękne szlaki turystyczne, które przebiegają przez wszystkie najciekawsze miejsca tego rejonu. Beskidy mogą się poszczycić przepiękną przyrodą, więc każdy kto będzie szukał spokoju, ciszy i nieprzeciętnych widoków znajdzie w nich coś ciekawego.

Coraz bardziej popularna zaczyna także być turystyka rowerowa - budowane są nowe ścieżki dla niedzielnych rowerzystów, a także trudne techniczne trasy zjazdowe dla profesjonalistów. Jak tylko pogoda dopisuje, to wszystkie szlaki wypełniają się turystami, szczególnie duża ich liczba jest w czasie wakacji, ponieważ lato jest najlepszą porą roku na odwiedzenie Beskidu Śląskiego - www.ruszajwpolske.pl/regiony/beskid_slaski/noclegi/26,index.html/.

Z kolei zima to okres szaleństwa na śniegu, a na spragnionych tego sportu turystów czekają niezliczone wyciągi i stoki narciarskie. Sporo najpopularniejszych miejscowości w tym rejonie w czasie zimowych ferii przeżywa prawdziwe oblężenie, a noclegi w Chmielnie - sprawdź więcej - rezerwować trzeba wiele tygodni wcześniej. Oferta narciarska w Beskidach jest bardzo zróżnicowana, znajdą coś dla siebie i dobrze jeżdżący narciarze i zupełni amatorzy stawiający swoje pierwsze kroki - ci ostatni skorzystać mogą z jednej z licznych narciarskich szkółek.


Kolejne teksty

W jaki sposób znaleźć odpowiednie miejsce do spania nad morzem? Gdzie zarezerwować nocleg?

kwatery nad morzem
Napisane przez: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bałtyckie morze na pewno staje się coraz bardziej modne - po kilku latach zachwytów niedrogimi wczasami w Egipcie lub Turcji nasze rodzime plaże wróciły do łask. Jeśli więc Ty także wybierasz się na urlop nad Bałtyk, wówczas bez wątpliwości już teraz musisz zacząć myśleć o rezerwowaniu jakiegoś noclegu - w przeciwnym razie może nawet okazać się, iż nie masz gdzie nocować. Jak zabrać się za poszukiwania?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.