Zakochanie w Anglii

Każdy dobrze wie jak to jest z miłością. Czasem jest ktoś, z kim można podzielić nasze szczęście i rozterki naszej codzienności, a kiedy indziej samotnie próbujemy jakoś przetrwać. Bywa, że jako osoby z dziećmi często nie jesteśmy w stanie zwyczajnie funkcjonować, bo brak nam osoby, która uwielbiałaby nas, jako kobietę albo mężczyznę a nie, jako mamę czy tatę.


miłość
Napisane przez: Pink Sherbet Photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z tego powodu świetnym rozwiązaniem stają się randki dla rodziców. To pomysł dla wszystkich, którzy chcieliby spotkać nową miłość. Wszyscy wiemy, że nie zawsze wychodzi według planu. Ale nie musimy marnować sobie życia z kimś, kogo nie kochamy można znaleźć ludzi, którzy będą chcieli z nami żyć. Dobrze po raz kolejny poczuć motyle w brzuchu. Nie powinniśmy szukać wymówek typu nie mam czasu na szukanie nowej miłości. Wystarczy zarejestrować się na jakimś portalu, gdzie samotni rodzice szukają kogoś do pary. To da możliwość odnalezienia osoby, która wie, że bywa, że trudno wydostać się z domu, bo nie mamy, z kim zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało spróbujmy założyć sobie takie konto i kto wie może uda nam się znaleźć kogoś, z kim spędzimy resztę życialub po prostu spotkamy kilka osób, które sprawią, że poczujemy się dowartościowane/dowartościowani i zachce nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani
Napisane przez: Wyatt Fisher
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Spotkaj swą drugą połówkę

Jeśli chodzi o randkowanie dorosłych ludzi , którzy mają dzieci to nie jest to wcale takie łatwe. Gdzie tu niby znaleźć czas między zmienianiem pampersów młodszemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego z drugim dzieckiem. Dlatego randki dla rodziców sporemu gronu osób zdają się nierealne. Bo o ile już na samo spotkanie jakoś znajdzie się czas, o tyle ciężko znaleźć czas na znalezienie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Jednak, od czego mamy dzisiejsze możliwości. Jeśli chcemy spotkać nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to wystarczy w wolnej chwili założyć profil na portalu randkowym dla osób, które mają dzieci i już, musimy tylko czekać aż odezwą się osoby zainteresowana rodzicami takimi jak my. A że są portale randkowe właśnie dla rodziców, to będzie można na spotkaniu i porozmawiać o dzieciach, ale również wspólnie oderwać się od monotonii codzienności chociażby przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie zostanie zrzucone na podłogę lub coś niezidentyfikowanego, w stylu zabawki, nie będzie dorzucone do środka.
2015/04/20, 08:08:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.