Jarosławiec -super propozycja na udane wczasy nad morzem Bałtyckim!


Dużą atrakcją Jarosławca jest aquapark umiejscowiony przy sanatorium Panorama Morska i 350 m od morza. Kompleks znajduje się pod gołym niebem i działa od maja do września. W aquaparku są trzy zbiorniki: basen ze sztuczną falą, basen rekreacyjny i basen wielofunkcyjny - zobacz. Do dodatkowych atrakcji należy tutaj podgrzewana woda, sztuczna rzeka i sztuczna grota z wodospadami. Obok aquaparku znajduje się również SPA, gdzie można skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej. Do innych atrakcji należą: korty tenisowe, ośrodki jazdy konnej, boiska sportowe, cyrk, lunaparki, place zabaw i przejażdżki bryczką.

W Jarosławcu odbywają się liczne imprezy plenerowe: biegi, zawody pływania i piłki nożnej, a nawet turnieje szachowe. Do najpopularniejszych z nich należy Ogólnopolski Bieg po Plaży i Neptunalia.

Przez Jarosławiec biegną dwa szlaki rowerowe. Pierwszy z nich to trasa do Ustki o długości około dwadzieścia osiem kilometrów przebiegająca przez poligon wojskowy, na którym częstokroć odbywają się ćwiczenia wojsk NATO. Drugi szlak wiedzie wzdłuż morza, ma długość około dwudziestu kilometrów i prowadzi do Darłówka. W pobliżu Jarosławca znajdują się także dwa śliczne jeziora przybrzeżne: Kopań i Wicko z zorganizowanymi łowiskami ryb.
2017/08/18, 08:34:03
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.