Karma Brit Care wspaniałym wyborem dla Twojego czworonożnego przyjaciela

Wielu ludziom może się wydawać, iż posiadanie czworonożnego przyjaciela to błahostka, zarówno jak żywienie go. Jednakowoż to rzecz jasna pokarm oddziałuje na to, jak zachowuje się zwierzę, jak się czuje i jaką ma siłę. Wybierając karmę Brit Care mamy gwarancję, że będzie zdrów jak ryba i radosny nieprzerwanie.
psy
Napisane przez: Harold Meerveld
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Marka Brit Care w swojej sprzedaży ma mnóstwo typów pokarmów dla czworonogów. Przykładowo hipoalergiczna karma dla szczeniąt każdych ras (4 tygodnie - 1 rok). Trafna też dla ciężarnych i karmiących suk. Poprawnie zbilansowana, znacznie przyswajalna, najwyższej jakości karma pokrywająca specjalne zapotrzebowanie szczeniąt. Karma Brit Care nie drażni przewodu żołądkowo-jelitowego. Doskonale odżywcza zawartość przyczynia się do prawidłowego rozwoju kości, stawów i zębów. Posiada w swoim składzie połączenie zbilansowanych aminokwasów, stąd pozwala na wykorzystanie strawionych białek w rozwoju tkanek. Następny produkt, którym jest karma Brit Care - - dla starszych pupili dostrojona jest dla nich przyzwoicie pod względem kalorycznym. Często pojawiające się kłopoty żołądkowe u seniorów nie są również problemem. Rekomendowana jest dla czworonogów ,którzy maja powyżej 7 lat. Zestaw zbilansowanych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w formie chelatowej strzeże system naczyniowy przed krzywdami powodowanymi przez cholesterol. Optymalne proporcje białka i tłuszczy zabezpieczają przed otyłością i także gwarantują najlepszy poziom wyeksploatowania energii.


Kolejne teksty

Lubisz wyprawy? Rusz w Mazury na spływy kajakowe

wakacje
Napisane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Myślisz o spokoju? Bez miejskiego hałasu, bez masy ludzi. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie można spełnić swoje marzenia.
Złączenie witaminy E i chlorku choliny daje dobre działanie układu nerwowego i chroni komórki przed wolnymi rodnikami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o prawidłową kondycję jelit, minimalizują chorobotwórczą mikroflorę. W ofercie odszukamy masę rozmaitych wariantów pokarmów, jednak karma brit care dla każdego psa jest idealnym wyjściem, bowiem będzie dbała o niego od środka.

Pies
Napisane przez: Christopher "Rice"
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Karmy Brit tworzone są z naturalnych składników, przez co zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój ulubieniec przyjmie wszystkie niezbędne szczegóły do regularnego prosperowania organizmu i uchowa wyborną tężyznę. Dobrotliwy wpływ karmy Brit ujrzymy po błyszczącej sierści, zębach bez kożuszka, a szczególnie po radosnym nastroju czworonożnego przyjaciela.
2020/06/11, 09:31:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.