Jakiego typu akcesoria bywają niezbędne każdej osobie, która pragnie hodować pupila w swoim domu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzątka staje się nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Chomik czy papuga to dobry pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile rzecz oczywista zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieciaki preferują nieco większe zwierzaki, czyli na przykład kota bądź jamnika. Niezależnie od tego, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić kilka potrzebnych gadżetów.

gadżety dla zwierząt
Napisane przez: Mark Hillary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których na pewno pomyślą posiadacze mieszańców. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy nadchodzi czas na karmienie - na dnie misek lądują kulki karmy bądź resztki niedzielnego obiadu. Kiedy Niekiedy posiadacze czworonogów częstują swoich pupili najbardziej smakowitymi kąskami, czyli kościami. I to w żadnym wypadku nie musi być kość z kurczaka odgrzewanego na kolację.

Kolejne teksty

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim - wyjazdy, wczasy, polskie najpiękniejsze morze!

przewoźnik
Napisane przez: 世書 名付
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niejeden Polak uwielbia Bałtyk. Nawet jeżeli dziś możemy sobie pozwolić na wycieczkę do ciepłych krajów, to nieraz wracamy nad polskie morze, gdyż czujemy do niego duży sentyment.


Jeśli chcemy spędzić swój urlop nad Bałtykiem, to z reguły dlatego, że po prostu uwielbiamy polskie piękne i piaszczyste plaże oraz morze, które codziennie ma inny odcień i inny "humor" - raz jest jasne i ciche, a jutro szare i gniewne.


Tak sklepy tradycyjne, jak i te internetowe, proponują sztuczne kości, które bywają niezwykle lubiane przez naszych czworonożnych kompanów. Jeżeli już nadmieniliśmy, że miski dla psów są jednym z tych najistotniejszych artykułów, to nie sposób nie powiedzieć kilku słów o miskach dla kotów - kliknij tutaj. One identycznie jak psy jedzą karmę i także potrzebują właściwego naczynia. A dodatkowo w takich miseczkach znajduje się też solidna dawka mleka z plastikowej butelki. Koty, zwłaszcza te, które mieszkają w dziesięciopiętrowcach, potrzebują dodatkowo drapaka i wygodnego posłania. Natomiast te wiejskie futrzaki zazwyczaj ostrzą pazurki na korze jabłoni, a codzienne posiłki spożywają z miseczek, które przestały służyć gospodarzom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.