Zakup zabawki dla malucha to istotna kwestia - co nabyć, żeby nie narazić go na zagrożenie?

Zabawki są nieodłącznym detalem dzieciństwa. Muszą kształcić pociechy, śmieszyć je, polepszać fantazję. Jednak przy ich zakupie rodzice często inspirują się popularnością i reklamami telewizyjnymi. Zanika z wolna powiedzenie, że to bezpieczeństwo jest najistotniejsze. Czym musimy się sugerować przy zakupie gadżetów dla smyków?

W centrach handlowych blisko 30 procent zabawek nie spełnia wymaganych zasad jeśli chodzi o bezpieczeństwo malucha i stanowi zagrożenie dla ich zdrowia i egzystowania. Ostatnimi czasy niezwykle znana stała się piła dla dzieci, która prezentuje się wyjątkowo realistycznie. Przypadnie ona do smaku z pewnością małemu pasjonatowi narzędzi, może nawet wydawać realistyczne odgłosy. Należy jednak pamiętać, by przymusowo stosować się do zarządzeń w instrukcji, w tej sytuacji chodzi o wiek dziecka zdatnego do wykorzystania tegoż gadżetu.

Kolejne teksty

Jakiego typu akcesoria bywają niezbędne każdej osobie, która pragnie hodować pupila w swoim domu

Dzieci z psem
Zainspirowane przez: http://pixabay.com
Posiadanie nawet niepozornego zwierzęcia jest nie lada gratką dla naszych milusińskich. Myszka czy papużka to doskonały pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile rzecz oczywista zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei niektóre dzieci preferują nieco większe zwierzaki, czyli na przykład kota bądź pieska. Niezależnie od tego, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę potrzebnych gadżetów.


hurtowniazabawek.pl/pl/narzedzia/
Napisane przez: Proma Polska
Zainspirowane przez: Proma Polska
Chodzi o to, że widząc w garażu u taty pokrewne urządzenie dziecko chcąc włączyć go zdoła zrobić sobie krzywdę. Jest to niezmiernie znaczący aspekt, gdyż nie chcemy aby doszło do tragedii. Niektóre przyrządy dla maluchów pod wpływem temperatury są w stanie także eksplodować. Kilka naczelnych reguł, o których trzeba pamiętać wybierając słuszną zabawkę dla swojej pociechy to w zasadzie jej dostosowanie do wieku przyszłego posiadacza. Nie może również mieć żadnych szklanych elementów, którymi można się zranić. Ta wykonana z drewna winna charakteryzować się gładką powierzchnią i brakiem ostrych krawędzi (zabawki dla dzieci - sprawdź).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.