Wyprawy w 2014

Czy znasz kierunek, w którym wyruszysz w lato 2013? Jeżeli nie, przedstawiamy 3 ciekawe oferty, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz stacjonarne albo internetowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam okropny kryzys finansowy, warto poznać ten śliczny kraj latem. Każdy turysta, który uwielbia historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić majestatyczny Akropol.


Wycieczki w Grecji

Zwolennicy militariów na pewno będą pragnęli zwiedzić słynne pola bitew dawnych mieszkańców Hellady (zobacz ofertę: ). A wszyscy ci, co preferują odpoczywanie na leżaku brzuchem do góry, na pewno pokochają malownicze plaże nad cudownie błękitnym Morzem Egejskim.

Wakacje w Turcji (szczegóły: )
Obok za przesmykiem jest inne państwo, które w sezonie okazuje się istnym rajem dla turystów złaknionych Słońca. Punktem najważniejszym jest poznanie rozległych ruin starożytnej Troi, czyli miasta, którego zdobycie zostało ujęte w ponadczasowym utworze Homera. Warto zobaczyć też Stambuł. Tam gratką dla gości jest najbogatszy bazar na kontynencie, na którym znajdzie się dosłownie wszystko.

Wyprawa egzotyczna do Egiptu
Kraj nad Nilem to nieustannie najchętniej wizytowany kraj przez wielbicieli plaż i historii. Nic dziwnego, bo leżą tu zarówno oszałamiające zabytki starożytności, jak i fantastyczne plaże, położone nad cieplutkim morzem. Każdy turysta musi spędzić parę godzin w stołecznym muzeum, gdzie znajdują się między innymi sarkofagi dawnych panów Egiptu. Blisko od kraju faraonów leży Izrael, warto stąd zastanowić się nad wypadem do ZiemiIzrael (zobaczysz)anej.

Nie zapominajcie, że rozsądnie jest wybrać sprawdzone biuro turystyczne, które nie tylko oferuje fajne wycieczki i małe ceny, ale również funkcjonuje od lat i nie jest zagrożone bankructwem.
Każdy z was z pewnością słyszał o spektakularnych plajtach agencji turystycznych, przez które tysiące gości zostało na lodzie w odległym państwie.

Jeżeli ten post jest według Ciebie ciekawy, to zobacz witrynę (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/cityinfo.php), która także publikuje podobne treści. One niewątpliwie również Cię zaintrygują!

Z tej właśnie przyczyny biuro turystyczne należy wybierać rozsądnie.
2021/10/05, 13:04:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.