Moda męska kobiecym okiem – co jest w porządku, a co nie?

Każda kobieta ma pewne preferencje jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny i styl ubierania się facetów. Pewne panie chętnie zawieszą oko na szczupłym brunecie w garniturze, inne na blondynie drobnej postury ubranym w stylu sportowej elegancji.


czarna koszula męska
Napisane przez: Robert Sheie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednakże jest pewien kanon zestawień, które – niezależnie od konkretnego gustu lub smaku – wyglądają po prostu dobrze lub po prostu fatalnie. Zawsze na topie będą modne koszule męskie z wywiniętymi rękawami. Pasują do dżinsów, do spodni klasycznych i do krótkich spodenek. Nienachalna elegancja pasuje wielu facetom, dlatego dobrze w swojej garderobie mieć kilka koszul, których krój pozwala na to, by wywijać rękawy. Dobrze zaopatrzony sklep z koszulami na pewno sprosta męskim oczekiwaniom. Na nieoficjalnych wyjściach zawsze dobrze wygląda sportowa marynarka z modnymi ostatnio łatami na rękawach w innym kolorze. Marynarki tego typu mają sporo modeli, więc zarówno nie za bardzo postawni, jak i wysocy faceci – po dobraniu odpowiedniego kroju – będą się w nich ładnie prezentować. W sezonie letnim, kiedy dość łatwo jest dobrać strój (może przez mniej elementów?), warto postawić na lniane spodnie zamiast krótkich spodni. Szorty nadają się tylko na wakacje, popołudniowe wyjście z przyjaciółmi czy grilla, lecz zupełnie nie pasują na codzienne chodzenie do pracy. Lniane, przewiewne spodnie będą wybawieniem przy wysokich temperaturach i wyglądają po prostu świetnie. Dla mężczyzn, którzy nie lubią piaskowych odcieni, polecane są spodnie w barwie stalowej lub ciemnej zieleni. Jeśli rozprasowanie lnu sprawia kłopot, możemy wybrać model z jakąś domieszką niegniotących tworzyw sztucznych, lecz tracimy tu na przewiewności i wygodzie noszenia.

elegancka koszula dla mężczyzny
Napisane przez: Robert Sheie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niestety, na duży minus zasługuje połączenie białych, tenisowych skarpet z ciemnymi butami – czy to wyjściowymi, czy sportowymi. Skarpetki także są niemile widziane z sandałami, o czym wielu facetów, szczególnie starszych, wydaje się nie wiedzieć. Bardzo źle wyglądają modne koszule męskie z krótkim rękawem zakładane w sytuacjach oficjalnych lub do pracy, gdzie wymagany jest strój formalny. Niestety, można to przyrównać jedynie do założenia szortów do eleganckiej marynarki. Byłoby dobrze, gdyby sklep z koszulami dołączał do zakupów krótki przewodnik po noszeniu koszul, może faceci uniknęliby tak wielu wpadek. Prawdą jest, że o gustach się nie dyskutuje, jednak miło jest powiedzieć komplement mężczyźnie gustownie ubranemu. Komentowanie tych mniej udanych zestawień nie jest raczej na miejscu.
2021/04/28, 13:38:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.