Znajdź swoje hobby

Po szkole albo pracy trzeba dobrze wypocząć i się odprężyć. Można to robić wieloma sposobami. Dzisiaj, w czasie ogromnego rozpowszechnienia przeróżnych gier komputerowych, kiedy w zasadzie większość nas nosi przy sobie komórkę czy smartfon, niestety rozrywka zaczyna się sprowadzać do mniejszego lub większego ekraniku.

Gra karciana dla dzieci CardioAlarm!
Napisane przez: Granna
Zainspirowane przez: GMFRK Sp. z o.o.
Dorośli i dzieci po zakończeniu swych obowiązków, a niektórzy nawet w czasie nich, biorą sprzęt do ręki i zaczynają grać. Zaczynają na tym tracić ich towarzyskie kontakty, ponieważ coraz mniej opuszczają dom, zaczyna też tracić zdrowie, bo siedzenie cały czas skulonym na pewno nie będzie obojętne dla pleców. Traci także ich homor na ceneo.pl i dobre samopoczucie, ponieważ takie osoby zaczynają się zamykać w sobie, przestają się udzielać towarzysko i coraz bardziej gry elektroniczne wypełniają całe ich życie. A przecież tak dużo interesujących rzeczy można robić, zachowując równowagę pomiędzy graniem i inną formą spędzania wolnego czasu.

Do dyspozycji przecież jest kino i teatr, nawet cotygodniowe wyjście na jakiś dobry film albo obejrzenie nowej sztuki w pobliskim teatrze na pewno dobrze wpłynie na polepszenie samopoczucia, a i będzie przy tym świetna okazja do tego, aby porozmawiać z przyjaciółmi lub znajomymi.

Kolejne teksty

Cudowne krajobrazy Nowego Targu

Pokój hotelowy
Napisane przez: Ann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wakacje sprzyjają podróżom. Słusznym pomysłem na spokój i zwiedzanie pięknych zakątków naszego kraju jest podróż do metropolii Podhala, Nowego Targu. Miasto słynie od wieków z handlu, rzemiosła, a w szczególności z produkcji kożuchów i butów.


Jeśli ktoś lubi spotkania z innymi i miło spędzać czas z nimi, to zainteresować go mogą gry karciane i towarzyskie. Przed epoką ekranów komputerowych taka forma odpoczynki i relaksu cieszyła się dużą popularnością. Na graniu w karty czy planszówki lubili się spotykać starsi, ale również dzieci i młodzież. A tak ogólnie możliwość zagrania w dobrą grę stawała się tylko pretekstem do tego, żeby się spotkać w ciekawym towarzystwie i przyjemnie spędzić czas. Niestety dzisiaj takie zwyczaje są na wymarciu, ludzie wolą się kontaktować za pomocą komunikatorów, a kiedy uda się już zobaczyć kilku nastolatkom w jednym miejscu, to i tak wezmą oni sprzęt elektroniczny i rozpoczynają granie. Wielu z nich być może nie umiałoby pograć na przykład w chińczyka, nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych grach. Tym niestety mniej osób interesować się będzie pracami manualnymi i majsterkowaniem, mówiąc po prostu że nie mają się od kogo uczyć. A przecież wystarczy kupić czy pożyczyć dostępne w wielu miejscach poradniki dla złotej rączki i z nich dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.
2014/07/03, 15:13:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.