Profesjonalne kamerowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Obraz oglądany z góry pokazuje nam mnogość formy, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, architektura, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z lotu ptaka wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Napisane przez: Peter Linehan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA przy użyciu specjalistycznego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy twórczy, mamy głowy pełne interesujących propozycji, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów przy kolejnych realizacjach. W realizacji celu czyli zaspokojenia Kontrahenta kierujemy się fachowym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy specjalistyczną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość materiału video nagranego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce.W wyborze firmy oferującej usługi wykonywania zdjęć i filmów z powietrza trzeba zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez podmiot.


Kolejne teksty

Sporo osób kocha aktywnie funkcjonować - nawet kiedy nastaje mróz nie mają zamiaru zrezygnować ze swoich zajęć sportowych

Wakacje w domu nie muszą być nudne
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Dziś stosunkowo często widzi się ludzi, którzy jeżdżą rowerem cały rok. Nawet przy minusowej temperaturze zasuwają swoim jednośladem do pracy czy na uczelnię.
Filmowanie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę albo aparat na wysokość (praca na wysokości usługi) do prawie pół km.

Czy obecnie szukasz czegoś fascynującego na prezentowany temat? Jeśli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy i przejrzyj asortyment.

Za sprawą nawigacji satelitarnej oraz najnowocześniejszego urządzenia stabilizującego, nagrywamy dobry obraz w jakości full HD oraz zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i pokazywany na ekranie.

Tym sposobem jesteśmy w stanie w całości kontrolować zawartość kadru. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.
2020/03/22, 07:17:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.