Profesjonalne kamerowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Obraz oglądany z góry pokazuje nam mnogość formy, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, architektura, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z lotu ptaka wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Napisane przez: Peter Linehan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA przy użyciu specjalistycznego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy twórczy, mamy głowy pełne interesujących propozycji, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów przy kolejnych realizacjach.

W tym artykule są bardzo ciekawe informacje, ale kiedy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także inne dane, które dostępne są tutaj.

W realizacji celu czyli zaspokojenia Kontrahenta kierujemy się fachowym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy specjalistyczną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość materiału video nagranego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce.W wyborze firmy oferującej usługi wykonywania zdjęć i filmów z powietrza trzeba zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez podmiot.


Kolejne teksty

Hotel Bełchatów będzie świetnie przygotowany na przyjmowanie gości

koryytarz hotelowy
Napisane przez: Torsten Maue
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Hotel Bełchatów okazuje się być przyszykowany na sporą liczbę gości. Im wspanialej działa jakiś hotel, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że ludzie będą chcieli się w nim zatrzymać, a następnie będą tak zadowoleni, że sami będą do niego powracać oraz będą go polecali również kolejnym osobom.
Filmowanie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę albo aparat na wysokość do prawie pół km. Za sprawą nawigacji satelitarnej oraz najnowocześniejszego urządzenia stabilizującego, nagrywamy dobry obraz w jakości full HD oraz zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i pokazywany na ekranie.

Tym sposobem jesteśmy w stanie w całości kontrolować zawartość kadru. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.
2022/01/05, 08:08:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.