Gdzie się wybrać na wypoczynek?
Pokój hotelowy
Napisane przez: Ann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cudowne krajobrazy Nowego Targu

Wakacje służą podróżom. Słusznym pomysłem na relaks i zwiedzanie pięknych zakątków naszego kraju jest podróż do stolicy Podhala, Nowego Targu. Miasto jest znane od stuleci z handlu, rzemiosła, a szczególnie z produkcji kożuchów i butów.
nocleg w apartamencie
Napisane przez: Matthias Mueller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hostele – znakomita opcja na niedrogi nocleg dla każdej jednostki która chce podróżować

Wyjazd na wakacje jest właściwie dla każdego człowieka wypatrywanym okresem. Odpoczywa on wtedy od pracy, różnorakich problemów bądź zmartwień. Jest to także okres, który może przeżyć razem z rodziną albo przyjaciółmi, dla których nie często ma tyle czasu ile by chciał w trakcie roku.
Mazury, jezioro
Napisane przez: Michał Huniewicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kierunek Mazury, czyli jak zaplanować urlop w krainie tysiąca jezior

Upragnione wakacje to idealny pretekst do tego, aby odwiedzić północno-wschodnią część naszego kraju, to znaczy województwo warmińsko-mazurskie, inaczej nazywane krainą tysiąca jezior. Tak naprawdę, na Pojezierzu Mazurskim jezior znajduje się sporo więcej. Lecz co warto zwiedzić, gdzie pojechać?
plaża - Turcja
Napisane przez: VinceTraveller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie wiesz gdzie spędzić tegoroczny urlop? Nie wahaj się ani chwili dłużej tylko już teraz zabukuj wczasy w Turcji albo w Tunezji!

Lato już coraz bliżej, uczniowie kończą rok szkolny, a rodzice rozmyślają o upragnionym urlopie. W obecnych czasach mnóstwo ludzi decyduje się na spędzenie ferii poza Europą. Dzięki rozwojowi lotnictwa w kilka godzin można dostać się na inny kontynent i właśnie w tym miejscu przeżyć wymarzone wczasy.
Gdańsk
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planujesz duże sprawunki? Pojedź do większego miasta, chociażby do Gdańska

Zakupy okazują się nieodłączną czynnością, jaką wykonuje każdy człowiek. Nie bacząc na to, czy nabywa się żywność do domu, czy buty na kolejne miesiące, chce się kupować w sklepach, które zagwarantują urozmaicony wybór, jak też dobre ceny. Ludzie mieszkający w mniejszych miejscowościach w większości przypadków wybierają się na zakupy w najbliższym większym mieście. Mieszkańcy północnej Polski zazwyczaj wybierają się na zakupy w Gdańsku, bo miasto jest najprawdziwszym rajem dla konsumentów.
narty
Napisane przez: summonedbyfells
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fajną alternatywą na odbycie wakacji zimowych, okazują się być narty studenckie.

Dobrym pomysłem na wakacje okazują się być narty studenckie. Studenci oraz osoby kształcące się przeważnie otrzymują dosyć spore zniżki na różnorakiego rodzaju wyjazdy, dlatego nie może nikogo zaskakiwać, że z nich korzystają oraz próbują jak najwięcej pozwiedzać w okresie swojej edukacji.
ćwiczenia fitness
Napisane przez: Anders Eriksson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak duże znaczenie będzie miał dla młodzieży oraz dzieci sportowy styl życia ich rodziny

Czasy, gdy małe dzieci całymi dniami biegały po ulicach i trudno je było zawołać na kolację chyba już bezpowrotnie minęły. Dziś przyglądając się boiskom czy placom zabaw można zauważyć dużo mniejszą liczbę dzieci, niż jeszcze kilkanaście lat temu.
Kaszuby - krajobraz
Napisane przez: jose maria vazquez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz spędzić szalone i niezwykłe wczasy to już teraz zacznij szukać noclegów w Swonychgaciach!

Jesteś licealistą, studentem lub po prostu pragniesz spędzić wariackie i niezwykłe wczasy, nie zastanawiaj się ani chwili i wybierz się nad Morze Bałtyckie. Jeśli posiadasz zgraną ekipę to najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie przyczepy kempingowej, tak aby spokojnie można było imprezować całą noc.
Śnieżka
Napisane przez: hr.icio
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Gdzie dobrze jest spać w górach?

Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się brzydka, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba jednakże wyrwać się czasami z codziennego mozołu na parę dni. Nawet krótki wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz - góry są znakomite do niedługich wyjazdów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne staną się porządne noclegi w górach?
Plaża w Ustce
Napisane przez: MVolkmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich wakacji oferując pokoje w atrakcyjnych cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Ustka to miasteczko, jakie leży w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To wybrzeże Słowińskie, u wlotu rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest także miastem portowym oraz uzdrowiskowym z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. Ładne wybrzeża oraz bezkresne morze Bałtyckie to jedynie jedne z wielu atrakcji które co roku przyciągają urlopowiczów to tego uroczego nadmorskiego miasteczka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.