Aktywny wypoczynek - pomysły na urlop
nocowanie
Napisane przez: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niedrogi hotel dla robotników najlepszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

Aktualna sytuacja na rynku pracy pozostawia dużo do życzenia. Najtrudniej mają osoby tuż po szkole, panie po 50 i osoby bez żadnych ściśle sformułowanych kwalifikacji. Wielu młodych magistrów decyduje się wyjechać zagranicę, a inni bywają gotowi porzucić swoje obecne miejsce zameldowania, aby tylko podjąć zatrudnienie. Do takich dalekich podróży zobligowani bywają również pracownicy firm przeprowadzających remonty.
zima
Napisane przez: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Kulig to świetna zabawa dla calutkiej familii

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Latem możemy używać z kąpieli w jeziorze, opalać się, albo uprawiać przeróżnego rodzaju sporty, które nie oczekują wielkiego przyszykowania, a co robić zimą, gdy za oknem ciemno, mróz i człowiek posiada poczucie, że zaraz zamarznie? Wspaniałą propozycją dla całej familii będzie kulig, który będzie przygotowany przez specjalistów, a więc całkowicie bezpieczny. Zamiast wlec sanki za samochodem rodziców, można wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby i będzie miał miejsce poprzez pociągnięcie sanek za sporymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale również zdrowsze, gdyż nikt nie wdycha spalin. Co więcej mamy szansę także brać udział w kuligach, gdzie wszyscy będą siedzieli w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci grubymi kocami, w blasku pochodni założonych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że w pełni będzie można cieszyć się tym niesamowitym przeżyciem, bo będzie nam ciepło oraz nawet najdłuższa droga przejazdu nie będzie stanowiła dla nas trudu.
Jan Paweł II
Napisane przez: PeWu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wycieczka do ziemi świętej - niezapomniane przeżycia, ciekawa oferta

Dziś niemało biur podróży proponuje wycieczkę do ziemi świętej. Naturalnie taka wycieczka do ziemi świętej może być niezapomnianym przeżyciem, w szczególności dla osób wierzących, dla których religia ma niezmiernie wielkie znaczenie. W Internecie możemy łatwo odszukać wiele informacji na temat takich wycieczek, na przykład na jednej ze stron czytamy, że wycieczka do ziemi świętej to przeważnie pielgrzymka do takich miejsc, jak na przykład Betlejem, Jerozolima albo także Golgota. Miasta te odgrywają w Biblii bardzo ważką rolę, w związku z tym odwiedzenie ich jest dla wielu osób wspaniałym przeżyciem. Bez wątpienia skorzystanie z takiej oferty spowoduje, że jeszcze przez długi czas będziesz mile wspominać ową wycieczkę, jaka niewątpliwie zrobi na Tobie ogromne wrażenie.
samolot
Napisane przez: Szmalback.pl
Zainspirowane przez: Szmalback.pl

Latanie samolotem jest bezpieczne

Przeloty samolotem to ogromna uciecha dla zwolenników powietrznych przygód. I jest to coraz bardziej dostępna, a więc korzystna cenowo zabawa. Jest to jednocześnie jeden z szybszych środków transportu, po który sięgają ci,którzy potrzebują podróżować w błyskawicznym tempie .
spacer po plaży
Napisane przez: Nicolas DECOOPMAN
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki nocleg najdogodniej zarezerwować wybierając się nad polskie morze?

Kiedy ostatnio spędziłeś wakacje z rodziną lub paczką przyjaciół nad Bałtykiem? Poprzednie lata pokazują spore zainteresowanie zagranicznymi kurortami, a w większości przypadków decydowano się na Egipt i Turcję. Jeśli należysz do grona osób, które od paru lat spędzają urlopy za granicą z dala od Polski, uważamy, że czas coś zmienić. Warto przecież zmieniać miejsca docelowe podczas wczasów zamiast spędzać je każdego roku w tym samym miejscu.
Hotel
Napisane przez: Phillip
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Idealny pomysł na spędzanie odstresowującego weekendu dla kobiet.

Aktualnie sporo przedstawicielek płci pięknej maksymalnie jest w stanie poświęcić się swojemu życiu pracowniczemu, bo znacząco odmieniły się preferencje w takim zakresie. Kobietom zależy, by pokazywać się z jak najlepszej strony a także każdorazowo stawać na wysokości zadania. Niestety, takie spotęgowane spełnianie własnych celów jest absorbujące.
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Orlica to solidny organizator urlopów działający na polskim rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych urlopów do Europy i niezwykłych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub 14-dniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Poznaniu i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca - watro zwiedzić!

Zbliża się okres wyjazdów wypoczynku oraz długo oczekiwanego urlopu. Wielu z nas korzysta z Internetu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na wymarzony odpoczynek lub wyjazd weekendowy. Przeglądając kilkadziesiąt stron, a na każdej z nich kilkadziesiąt ofert można dostać zawrotu głowy.

Solidna firma przewożąca osoby.

Gałąź transportu osobowego, w ostatnim czasie, rośnie bardzo szybko. Komunikacja drogowa jest częściej preferowana przez turystów w przeciwieństwie do komunikacji kolejowej (z znanych dla każdego powodów). Narasta także konkurencja wśród firm transportowych.
Sopocka plaża
Napisane przez: maciekbor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Znane kurorty noclegowe w Polsce

W okresie wakacyjnych wyjazdów każdy z nas planuje wyjazd w bardziej lub mniej odległe zakątki Polski. W naszym kraju odnajdziemy ogrom ciekawych miejsc w których można spędzić ciekawy urlop. Takimi miejscami mogą być np: Gdynia, Gdańsk, Sopot, czy też Władysławowo.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.