Aktywny wypoczynek - pomysły na urlop
Wakacje
Napisane przez: Argyll Holidays
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie intrygujące miejsce pożądane byłoby wybrać się na tegoroczne wczasy?

Wakacje 2015 zbliżają się coraz szybciej, wiosna już się zaczęła, ani się obejrzymy, a wnet zacznie robić się coraz cieplej oraz rozpocznie się ładne, ciepłe lato. Czy wiesz już dokąd wybierzesz się na tegoroczne wczasy? Z pewnością zniewalających, wspaniałych miejsc, które pożądane byłoby odwiedzić w parne lato jest istotnie mnogość, zarówno w Polsce jak również za granicą.
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Biuro podróży Orlica to rzetelny organizator wyjazdów działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wycieczek do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
Sopocka plaża
Napisane przez: maciekbor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Znane kurorty noclegowe w Polsce

W okresie wakacyjno-urlopowym wielu z nas planuje wyjazd w bardziej lub mniej odległe zakątki Polski. W Polsce mamy wiele ciekawych miejsc w których można spędzić interesujący urlop. Takimi miejscami są np: Gdańsk, Sopot, czy też Władysławowo
Hotel
Napisane przez: Phillip
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Idealny pomysł na spędzanie odstresowującego weekendu dla kobiet.

Na ten moment mnóstwo przedstawicielek płci pięknej stuprocentowo poświęca się własnemu życiu pracowniczemu, bo znacząco odmieniły się tendencje w takim obszarze tematycznym. Kobietom zależy, żeby pokazywać się jak najlepiej oraz zawsze stawać na wysokości zadania. Aczkolwiek, takie wzmożone wypełnianie swoich ambicji jest absorbujące.
Jan Paweł II
Napisane przez: PeWu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wycieczka do ziemi świętej - niezapomniane przeżycia, ciekawa oferta

Dzisiaj dużo biur podróży proponuje wycieczkę do ziemi świętej. Niewątpliwie taka wycieczka do ziemi świętej może być niezapomnianym doświadczeniem, szczególnie dla osób wierzących, dla jakich religia ma nadzwyczaj wielkie znaczenie. W Internecie zdołamy bez problemu znaleźć wiele informacji na temat takich wycieczek, przykładowo na jednej ze stron czytamy, że wycieczka do ziemi świętej to głównie pielgrzymka do takich miejsc, jak Betlejem, Jerozolima albo również Golgota. Miasta te odgrywają w Biblii niezwykle istotną rolę, w związku z tym odwiedzenie ich jest dla wielu osób wybornym doświadczeniem. Na pewno skorzystanie z takiej oferty sprawi, iż jeszcze przez długi czas będziesz mile wspominać ową wycieczkę, która bezsprzecznie zrobi na Tobie wielkie wrażenie.
zima
Napisane przez: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Kulig to wspaniała zabawa dla całej familii

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Latem możemy korzystać z kąpieli w morzu, opalać się, albo uprawiać różnorakiego rodzaju sporty, które nie wymagają wielkiego przygotowania, a co robić zimą, gdy za oknem ciemno, zimno i człowiek ma poczucie, że za moment zamarznie? Wspaniałą ofertą dla calutkiej rodziny jest kulig, który będzie przygotowany przez specjalistów, a więc zupełnie bezpieczny. Zamiast ciągnąć sanki za wozem opiekunów, można wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby oraz będzie miał miejsce poprzez ciągnięcie sanek za dużymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, lecz też zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej możemy również wziąć udział w kuligach, gdzie wszyscy będą siedzieli w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci grubymi kocami, w świetle pochodni przyczepionych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że w pełni będzie można radować się tym nieprawdopodobnym wydarzeniem, gdyż będzie nam ciepło i nawet najdłuższa droga przejazdu nie będzie stanowiła dla nas trudu.
last minute
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy znasz cel, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, mamy dla ciebie 3 atrakcyjne propozycje, na które powinieneś zwrócić uwagę, kiedy następnym razem odwiedzisz stacjonarne albo sieciowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam ciężki krach ekonomiczny, warto odwiedzić ten stary kraj latem. Każdy gość, który zna historię, musi podziwiać cudowny Akropol.
Las
Napisane przez: Jereme Rauckman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odnaleźć najlepszą bazę noclegową w Bieszczadach

Wybierając się na wymarzone wakacje oczekujemy, aby miejsce, w którym zamieszkamy było jak najlepsze. Świetnie jeżeli możemy wybrać nocleg nie tylko pod względem standardu, jak i ceny. Kiedy wybieramy się do nieczęsto uczęszczanych miejscowości czasami nie mamy dużej liczby wyjść, jednak gdy naszym miejscem pobytu są Bieszczady, taki kłopot nie istnieje, gdyż istnieje tam bardzo dużo miejsc noclegowych.
wakacje nad morzem
Napisane przez: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przewidując wyprawę poślubną nowożeńcy często szukają egzotycznych miejsc, jak na przykład Kuba czy Dominikana

Wycieczki obecnie są nadzwyczaj uproszczone dzięki bardzo dobrze rozwiniętym sieciom komunikacyjnym wielorakiego rodzaju. Trasy autobusowe, lotnicze czy wodne dają możliwość entuzjastom wyjazdów wybrania najlepszego sposobu na zwiedzenie konkretnego miejsca. Zazwyczaj państwa egzotyczne wybierane są przez nowożeńców albo ich rodziny na prezent weselny. Dzięki temu zdaża się obwarować sobie kapitalną zabawę przed wspólnym życiem.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Napisane przez: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukaj idealne miejsce na relaks - przyjedź do Karpacza!

Wczasy to okres kompletnego odpoczynku, warto więc zawczasu się do niego przyszykować. Być może, że na aurę nie mamy nacisku, jednakże możemy zdecydować w jakie miejsce się udamy i z wyprzedzeniem zrobić zamówienie w miejscu, w którym się zatrzymamy. Odpoczynek przysługuje nam się nie tylko w porze letniej, ale również zimnej!
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.