Aktywny wypoczynek - pomysły na urlop
Wakacje w Egipcie
Napisane przez: ohhenry415
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyjazdy dla studentów

Wakacje zbliżają się dużymi krokami. Dużo osób zastanawia się gdzie wybrać się tego roku. Najbliżej i najtaniej można spędzić wakacje w Europie. Na zachodzie i północy może być raczej drogo, jednak im bardziej w stronę Azji, to znaczy na wschód i od Polski, tym opłaty mogą być mniejsze.
Sopocka plaża
Napisane przez: maciekbor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Znane kurorty noclegowe w Polsce

W okresie wakacyjno-urlopowym każdy z nas planuje wyjazd w bardziej lub mniej odległe zakątki Polski. W naszym kraju odnajdziemy bardzo dużo ciekawych miejsc w których możemy spędzić ciekawy urlop. Takimi miejscami są np: Władysławowo, Gdynia, czy też Gdańsk
tajlandia
Napisane przez: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tropikalne eskapady dla całej rodziny, jakie będą pozwalać lepiej poznać otaczający świat

W przeszłości propozycje biur podróży odnośnie tropikalnych wycieczek były projektowane w głównej mierze dla grup a także dla osób młodych. Teraz coraz częściej można się spotkać z tym, iż egzotyczne wycieczki przygotowywane pozostają dla rodzin i to one będą pozwalać lepiej poznać otaczający świat. Wzrosło na takie wyjazdy zapotrzebowanie razem z tym, jak klienci biur podróży, jacy do tej pory preferowali dalekie wypady założyli rodziny. Takie osoby z odwagą podchodzą do odkrywania świata i te same przekonania przekażą potomkom.
last minute
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, przedstawiamy trzy atrakcyjne propozycje, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz stacjonarne albo sieciowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys finansowy, warto odwiedzić ten piękny kraj latem. Każdy człowiek, który uwielbia historię, musi podziwiać cudowny Akropol.
Jan Paweł II
Napisane przez: PeWu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wycieczka do ziemi świętej - niezapomniane przeżycia, ciekawa oferta

Teraz sporo biur podróży proponuje wycieczkę do ziemi świętej. Bez wątpliwości taka wycieczka do ziemi świętej może być niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla osób wierzących, dla jakich religia ma bardzo wielkie znaczenie. W Necie zdołamy bez problemu odszukać dużo informacji na temat takich wycieczek, na przykład na jednej ze stron czytamy, iż wycieczka do ziemi świętej to przede wszystkim pielgrzymka do takich miejsc, jak na przykład Betlejem, Jerozolima czy również Golgota. Miasta te odgrywają w Biblii niezwykle istotną rolę, wskutek tego odwiedzenie ich jest dla wielu osób wybornym przeżyciem. Niewątpliwie skorzystanie z takiej oferty spowoduje, iż jeszcze przez długi czas będziesz mile rozpamiętywać ową wycieczkę, która z pewnością zrobi na Tobie wielkie wrażenie.
samolot
Napisane przez: Bernal Saborio
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje za granicą - na jakie elementy muszą zwrócić uwagę wycieczkowicze

Aktualnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę podczas urlopu. Pobyt w obcych państwach wykorzystuje się w różny sposób. Pewna grupa ludzi wybiera wypoczynek zdecydowanie bierny, wybierając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W tego rodzaju przypadkach nie należy jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zobaczenia. Jednak dla ludzi posiadających pracę fizyczną urlopowe leniuchowanie bywa najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.
Bali
Napisane przez: Mark Maxwell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy na Bali – pora poznać indonezyjskie piękno

Warto od czasu do czasu podarować sobie chociażby odrobinę luksusu, zwłaszcza kiedy można mieć szansę na ciekawe wyjazdy. W chwili gdy pojawia się konieczność wypoczynku od codziennych zmartwień, warto wyruszyć do miejsc które są dalekie i egzotyczne – jest to cudowna okazja na rozszerzenie horyzontów i możliwość skorzystania z atrakcji nieosiągalnych w innym miejscu.
Warszawa
Napisane przez: Paul Sableman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym cechują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz dlaczego warto tam lecieć?

Budapeszt stanowi bardzo dobry kierunek na wakacyjny lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dość krótki, kwatery i noclegi niedrogie – a do tego w samym Budapeszcie można odnaleźć wiele atrakcji.
egzotyczne podróże
Zainspirowane przez: pixabay.com

Egzotyczne wczasy dla chętnych niesamowitych przeżyć

Kiedy chcemy wybrać się gdzieś na wczasy powinniśmy nie zapominać o tym, że najważniejsze to obrać taki kierunek, który naprawdę będzie dla nas satysfakcjonujący. Jasne jest, że wielu ludzi dość asekuracyjnie obiera kierunki, które dobrze zna, ale w obecnych czasach takie asekuranctwo jest naprawdę niepotrzebne. Powinniśmy dać się ponieść i postawić na jakieś niesamowite kierunki podróży.
koń
Napisane przez: Jeroen Werkman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje w siodle to jeden z lepszych pomysłów na zajęcie podczas wakacji

Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach szukają różnych pasji, dzięki którym są w stanie ciekawie spędzać wolny czas. Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowo ważne i znacząco oddziałuje na ich osobowość. Różnego typu drużyny sportowe, kółka artystyczne lub grupy naukowe to miejsca, w których każdy jest w stanie się odnaleźć i rozkręcać własne umiejętności. Zwłaszcza w okresie wakacji dobrze jest pomyśleć o takiej działalności dla swojego dziecka i poddawać mu na myśl przeróżne pomysły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.