Warszawa
Zamek w Warszawie
Napisane przez: Logofag

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale także jedno z największych i najbardziej unowocześnionych miast w Polsce

Jak twierdzi większość obcokrajowców, którzy odwiedzają Polskę podczas wakacji, nasz kraj jest wyjątkowo piękny i ciekawy. Odkąd Polska dostała się do do Unii Europejskiej przeszła ogromną zmianę, stając się bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno dla jej mieszkańców, jak i turystów. Istnieje kilka „znaków rozpoznawczych” na świecie, które kojarzą się im z Polską. Jednym z nich jest rzecz jasna stolica i proponowane przez nią rozliczne atrakcje.
kwatery prywatne

Jakim sposobem przyszykować się do ekskursji rowerowej?

Przyszykowując się do ekskursji rowerowej, krótszej lub dłuższej, powinno się wziąć pod uwagę parę ważnych obrębów. Pewnym z nich jest rzecz jasna bicykl. Skontrolowanie stanu technicznego przed wszelkim wyjazdem jest niezbędne – przed wszystkim pragniemy bezpiecznie dojechać do celu (oraz rzecz jasna powrócić), pomoże nam ustrzec się nieprzyjemnych niespodzianek.
ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/romantyczne_chwile/13,1,index.html
Napisane przez: Darling Starlings
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rowerem przez Warszawę - łatwy i wyjątkowo dobry sposób na zwiedzanie stolicy

Jeśli poszukujemy jakiegoś ciekawego miejsca, w którym będziemy mogli spędzić udany i pełen wrażeń weekend, to stolica Polski jest zawsze ciekawym wyborem.
miasto
Napisane przez: 微醺漂移
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Korzystne spotkanie lub randka wyłącznie w dobrej restauracji

Jeśli czeka nas istotne, biznesowe spotkanie lub randka z sympatią potrzebujemy się dobrze do tego przyszykować. Nie wystarczy szykownie się ubrać. Musimy również wytypować miejsce, które sprawi, że zaproszeni goście poczują się znakomicie.


Korzystne spotkanie lub randka wyłącznie w dobrej restauracji

Warto przed umówionym spotkaniem przeprowadzić niewielkie rozeznanie, by dowiedzieć się, co preferują zaproszeni na lunch czy kolację goście.
zima
Napisane przez: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Dopytajmy się czy w naszej okolicy organizowany jest kulig

Zimą także można korzystać z mnóstwa propozycji

Latem możemy korzystać z kąpieli w morzu, opalać się, lub uprawiać różnorakiego typu sporty, które nie wymagają wielkiego przyszykowania, a co zrobić zimą, kiedy za oknem ciemno, zimno i człowiek ma wrażenie, że za moment zamarznie? Świetną ofertą dla calutkiej familii jest kulig, który będzie zorganizowany przez specjalistów, a więc całkowicie bezpieczny. Zamiast wlec sanki za wozem opiekunów, można wziąć udział w kuligu, który będzie przygotowany przez doświadczone osoby i będzie się odbywał przez ciągnięcie sanek za sporymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko pewniejsze, lecz również zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej możemy także brać udział w kuligach, gdzie wszyscy będą zasiadywali w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci ciepłymi kocami, w blasku pochodni przyczepionych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że w pełni będzie można cieszyć się tym nieprawdopodobnym wydarzeniem, ponieważ będzie nam ciepło oraz nawet spora trasa przejazdu nie będzie stanowiła dla nas kłopotu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.