Transport
Napisane przez: KROSS

Kup rower o tej porze roku

Pomimo tego, że styczeń jeszcze trwa, warto już teraz pomyśleć o zbliżającej się wiośnie i wycieczkach rowerowych. Bez znaczenia jest czy żyjemy w dużym mieście czy w przytulnym miasteczku, czas na aktywny wypoczynek i eskapady rowerowe wygospodarujemy zawsze i każdy dobierze odpowiedni sprzęt rowerowy dla siebie.
Napisane przez: maohamed.shaaz

Na jakie aspekty patrzeć szukając przedsiębiorstwa oferujące wynajem autokarów?

Planując wakacje, można pominąć biura podróży i samodzielnie zorganizować transport dla określonej liczby osób. Jest to dobra opcja, zwłaszcza gdy cenimy sobie swobodę podróżowania i nie lubimy być rządzeni przez narzucone ramy wycieczek. Oprócz tego mamy możliwość wziąć w tej sytuacji ze sobą tylko przyjaciół, nie wystawiając się na sąsiedztwo obcych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?.

Solidna firma przewożąca osoby.

Transport osobowy, w ostatnim czasie, rośnie bardzo szybko. Komunikacja drogowa jest jest najczęściej wybieraną formą przejazdu przez podróżnych. Konkurencyjność i liczba firm transportowych rośnie w zastraszającym tempie.
autokar
Napisane przez: Graham Richardson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukasz transportu, musisz przewieźć wiele osób w konkretne miejsce – przeczytaj, jak to zrobić

Chociaż w tej chwili prawie każdy mieszkaniec RP posiada samochód (to już nie czasy PRL-u, gdy posiadanie Fiata 126p było czymś nadzwyczajnym), pojawiają się chwile, w których jest to niewystarczające. Kiedy 5 foteli to za mało. Kiedy potrzebuje się samochodu większego, które będzie w stanie pomieścić kilka lub kilkanaście osób. Co wtedy uczynić?
Grecja
Napisane przez: Jon Worth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podróżować i nie przepłacać

Aby podróżować wcale nie potrzeba wielkich nakładów finansowych - liczy się głównie umiejętność wyszukania tanich połączeń, które znajdują się na pewno w ofercie każdego przewoźnika, należy tylko wiedzieć, jak ich szukać.

Podróżować i nie przepłacać

W taki sposób mamy możliwość zwiedzać cały glob i nie stracić przy tym fortuny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.