Plaże
Polskie morze
Napisane przez: VnGrijl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesienny odpoczynek. Czy to się może udać?

Spóźniony urlop. Czy jest nadzieja na naładowanie akumulatorów? Oczywiście! Organizując „wakacje po sezonie”, na pewno nie będziemy mieli problemów z odszukaniem noclegu.
piasek na plaży
Napisane przez: Public domain: Use pics for any purpose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze destynacje wyjazdów letnich - Grecja

Wakacje są czasem odpoczynku, toteż spora większość osób stara się je możliwie jak najlepiej zaplanować. Naturalnie, można zdecydować się na wykorzystanie urlopu w Polsce, niemniej jest to obecnie mało popularna alternatywa, jako że polskie lato bywa wyjątkowo kapryśne. O wiele większym zainteresowaniem odznaczają się więc wyjazdy zagraniczne, przede wszystkim, że podobne wycieczki są rzeczywiście bardzo tanie. Gdzie w takim razie można pojechać na wakacje? Jakie kierunki są przez Polaków zazwyczaj odwiedzane?
dzieci
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Jantar - tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, bowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, dorocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Morze, mewa
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Darłówko - super koncepcja na odpoczynek 2014|Wakacje w Darłówku

Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do Bałtyku rzeki Wieprzy, która rozdziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy ułatwia most zwodzony zbudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w naszym kraju.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Napisane przez: Salon Nowojorski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Jarosławiec -super propozycja na udane wczasy nad morzem Bałtyckim!

Jarosławiec to wieś rybacka i rekreacyjno – wypoczynkowa znajdująca się na Wybrzeżu Słowińskim i Przylądku Jarosławiec. Letnisko leży między dwoma znanymi kurortami nadmorskimi: Darłowem i Ustką.
Split
Napisane przez: Q&AConsulting
Zainspirowane przez: Q&AConsulting

Polacy kochają zagraniczne urlopy i nierzadko wybierają piękną Chorwację

Każdy, kto był choć raz w Chorwacji, na sto procent się w niej zauroczył. Warto znaleźć hotel w jednym z uroczych oraz starych miast.


last minute
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wyprawy w 2014

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, przedstawiamy trzy atrakcyjne propozycje, na które powinieneś zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz stacjonarne albo sieciowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys finansowy, warto odwiedzić ten piękny kraj latem. Każdy człowiek, który uwielbia historię, musi podziwiać cudowny Akropol.
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Orlica to sprawdzony organizator wycieczek działający na naszym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wycieczek do Europy i niecodziennych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Katowicach i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia samego przelotu.
wakacje hawaje
Napisane przez: www.GlynLowe.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na wakacje Hawaje idealnie się sprawdzają

Ważne jest to, aby urlop dawał nam możliwość całkowITego odłączenia się, nie rozmyślania o pracy i kłopotach zwyczajnego życia, ale też aby dawał nam sporo radości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.