Pieniądze
Idący ludzie
Napisane przez: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie respektujemy rzeczy… póki je posiadamy

Każdy zawód wymaga wielu różnych pomocy. Jak zbudować dom bez cegłówek czy pustaków? Czy możemy wykonać zdjęcie bez aparatu? A jak pomalujemy pomieszczenie bez farby? I czy da się pisać bez papieru i pióra? I wreszcie: czy można istnieć bez finansów?
PlayStation4
Napisane przez: Glen Bowman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukamy świetnych, ale tanich gier

USA bądź UK są tymi krajami, w których grają na konsolach ludzie w każdym wieku. W przypadku naszego kraju jest trochę inaczej - generalnie konsole są domeną młodych. Najważniejsze przyczyny owego stanu rzeczy są nietrudne do odgadnięcia, wiadoma sprawa, choć nasze społeczeństwo tak mocno nie różni się od zachodnich, to jednakże ciągle graczy po czterdziestce nie ma zbyt wielu. Choć to się nieustannie zmienia - przecież Gry na konsole są w naszym kraju bardzo popularne od dłuższego czasu, a więc gracze błyskawicznie się starzeją, a może raczej dojrzewają. Dobrze, lecz przecież mieliśmy powiedzieć nieco tego w jaki sposób zakupić świetne, przy czym całkiem tanie gry na konsole. To tak naprawdę możliwy scenariusz? Na szczęście bez dwóch zdań tak!
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Orlica to sprawdzony organizator wycieczek działający na naszym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wycieczek do Europy i niecodziennych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Katowicach i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia samego przelotu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.