Pieniądze
Last minute Turcja
Zainspirowane przez: www.orlica.pl

Wypoczynek marzeń - gdzie jechać?

Biuro podróży Orlica to sprawdzony organizator wyjazdów działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu wspaniałych urlopów do Europy i niecodziennych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Ci którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
PlayStation4
Napisane przez: Glen Bowman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukamy świetnych, ale tanich gier

USA bądź Wielka Brytania są tymi krajami, w których to grają na konsoli ludzie w dosłownie każdym wieku. Akurat w przypadku Polski jest trochę odmiennie - w zasadzie konsole to domena ludzi młodych. Przyczyny takiego stanu rzeczy są proste do odgadnięcia, wiadoma sprawa, choć nasze społeczeństwo aż tak mocno nie różni się od zachodnich, to jednakże ciągle graczy po czterdziestce nie ma za wielu. Choć to się bardzo szybko zmienia - przecież Gry na konsole są w Polsce bardzo popularne od długiego czasu, zatem gracze błyskawicznie się starzeją, a raczej dojrzewają. No dobrze, ale w końcu mieliśmy powiedzieć nieco tego w jaki sposób kupić świetne, a przy czym niedrogie gry na konsole. Czy to tak naprawdę możliwe? Na nasze szczęście jak najbardziej odpowiedź brzmi tak!
Idący ludzie
Napisane przez: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie respektujemy rzeczy… póki je posiadamy

Większość zawodów potrzebuje szeregu różnych pomocy. Jak wybudować gmach bez cegłówek czy pustaków? Czy damy radę wykonać zdjęcie bez aparatu? A jak pomalujemy pokój bez farby? I czy można notować bez kartki i długopisu? I na sam koniec: czy można żyć bez pieniędzy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.