Jeziora
plaża w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Agroturystyka na obszarze miasta Mikołajki - a więc, noclegi w krainie Ogromnych Jeziorek

Gospodarstwa typu agroturystycznego razem z biegiem lat stają się wbrew pozorom coraz to mocniej popularne. Dzieje się to za sprawą faktu, że w danej chwili tego rodzaju lokalizacje nie przypominają już zwykłego "pojechania na wieś" - w rzeczywistości gospodarstwa agroturystyczne w obecnej chwili posiadają wszelakie podstawowe (oraz powyżej podstawowe) udogodnienia XXI wieku, takie jak kanalizacja, telewizja, indywidualne łazienki, a nawet i sieć internetowa.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Napisane przez: Salon Nowojorski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Jarosławiec -super propozycja na udane wczasy nad morzem Bałtyckim!

Jarosławiec to wieś rybacka i rekreacyjno – wypoczynkowa znajdująca się na Wybrzeżu Słowińskim i Przylądku Jarosławiec. Letnisko znajduje się między dwoma słynnymi kurortami nadmorskimi: Darłowem i Ustką.
wypoczynek nad jeziorem
Napisane przez: Hefin Owen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kaszuby to idealne miejsce na wakacje

Wczasy na Kaszubach, są obecnie niesamowicie korzystne, ponieważ teren ten staje się znacznie lepiej ukształtowany pod względem turystycznym. Znajduje się tam coraz lepiej przygotowana sieć komunikacyjna, dzięki czemu istnieje możliwość swoim samochodem, jak także lokalnymi środkami komunikacji poruszać się po terenie kaszub, co jest niezwykle korzystne, bo po prostu nie trzeba się martwić o to, jak dostać się do wybranego miejsca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.