Fotografie
aparat - lustrzanka
Napisane przez: nubobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Często polecany okazuje się obiektyw Sigma a 18-35 f1.8 dc hsm

Kiedy naszą pasją jest fotografia, to na pewno łapiemy się w tym, że obiektywy okazują się być przeróżne i ma szansę się okazać, że nie wszystkie będą się tak samo odpowiednio spisywały, jeżeli będą zastosowane przy zmieniającym się oświetleniu. Na szczęście właśnie możemy zakupić obiektyw Sigma a 18-35 f1.8 dc hsm, który jest wypełnieniem snów wszystkich fotografów.

Fotografia to doskonałe hobby dla każdego!

Mówi się, że każdy człowiek powinien posiadać jakieś hobby. Niektórzy ludzie interesują się gospodarką, geopolityką albo podróżami, lecz powiększa się w błyskawicznym tempie ilość takich osób, które twierdzą, że ich ulubionym hobby jest fotografia. Doskonałe to hobby, w sumie ciężko się dziwić osobom, które uwielbiają fotografię. Oby owe zdjęcia należały do udanych.
Fotografia z lotu ptaka
Napisane przez: Roman Boed
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesjonalne kamerowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze budzą ciekawość i wyobraźnię. Krajobraz oglądany z góry uzmysławia nam mnogość formy, kolorów i warstw, których na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Krajobraz naturalny, architektura, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także różnorakie wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.