Bilety
samolot
Napisane przez: Bernal Saborio
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje za granicą - na jakie elementy muszą zwrócić uwagę wycieczkowicze

Aktualnie coraz większa liczba obywateli Polski decyduje się na wycieczkę za granicę podczas urlopu. Pobyt w obcych państwach wykorzystuje się w różny sposób. Pewna grupa ludzi wybiera wypoczynek zdecydowanie bierny, wybierając się do krajów o przyjemniejszych niż polski klimacie. W tego rodzaju przypadkach nie należy jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach również jest dużo do zobaczenia. Jednak dla ludzi posiadających pracę fizyczną urlopowe leniuchowanie bywa najlepszą metodą spędzania wolnego czasu.
samolot
Napisane przez: Szmalback.pl
Zainspirowane przez: Szmalback.pl

Latanie samolotem jest bezpieczne

Latanie samolotem to ogromna gratka dla miłośników powietrznych przygód. I jest to coraz bardziej powszechna, a zatem korzystna cenowo zabawa. Jest to jednocześnie jeden z bardziej pewnych środków transportu, po który sięgają ci,którzy muszą przemieszczać się w błyskawicznym tempie .
problemy techniczne
Napisane przez: Anton Strogonoff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób otrzymać zadośćuczynienie za anulowany lot?

Z uwagi na komfort oraz prędkość podróże samolotem są coraz bardziej powszechne. Jednak, jak to we wszystkich sposobach lokomocji bywa, przelot może zostać odwołany. Na szczęście w rzeczonej sytuacji pasażerowi przypadają specjalne uprawnienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.