Jesienny odpoczynek. Czy to się może udać?

Późny urlop. Czy to się może udać? Jak najbardziej! Organizując „wczasy po sezonie”, na pewno nie będziemy mieli problemów z odszukaniem noclegu.
To zupełnie inaczej niż latem, kiedy w słuchawce telefonu, jak bumerang powraca jedno zdanie: „Niestety, przykro nam, lecz wszystkie pokoje już zarezerwowane”. Do odwiedzin polskich terenów zachęcić nas również mogą niskie ceny. Polska jednak stale wypada interesująco pod tym względem na tle Europy Zachodniej, zwłaszcza „po sezonie”!
Stopy na piasku
Napisane przez: VnGrijl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Podróż nad morze umożliwia nam również coraz lepsza sytuacja na polskich drogach. W obecnej chwili, autostrady doprowadzą nas do znacznej części miejsc w Polsce. Bez przerwy powstające nowe odcinki zapewniają nam możliwość wygodnych podróży.

Kolejne teksty

Najlepsze destynacje wyjazdów letnich - Grecja

piasek na plaży
Napisane przez: Public domain: Use pics for any purpose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem odpoczynku, tym samym spora większość osób stara się je możliwie jak najprecyzyjniej zorganizować. Rzecz jasna, można zdecydować się na spędzenie urlopu w Polsce, niemniej jest to dziś mało popularna alternatywa, jako że lokalne lato bywa szczególnie kapryśne. O wiele większym zainteresowaniem charakteryzują się więc wyjazdy zagraniczne, zwłaszcza, że tego rodzaju wycieczki są faktycznie dość tanie. Gdzie w takim razie można pojechać na wakacje? Które państwa są przez Polaków najchętniej odwiedzane?


Jesienią dobrze jest wybrać się do Trójmiasta, które w sezonie jak wiemy bywa zwykle przepełnione turystami. To specyficzne połączenie trzech, odrębnych miast, które tworzą jedno, urokliwe i niepowtarzalne miejsce w Polsce. Najbardziej rozbudowany jest Gdańsk (zobacz http://www.eholiday.pl/noclegi-gdansk-10395.html). Tutaj jesteśmy w stanie przenieść się w czasie zwiedzając piękną starówkę, biorąc udział w Jarmarkach, odwiedzając pomnik Neptuna, czy przechadzając się Starym Miastem.

Sopot to miasteczko uzdrowiskowe. Znajdują się w nim eleganckie hotele oraz duża liczba restauracji i pubów. Miasto żyje nocą i dlatego jest tak uwielbiane przez żądnych wrażeń turystów. Gdynia to najbardziej rozwinięte miasto w tej aglomeracji. Tutaj można zobaczyć modernistyczną architekturę, spędzić czas na szerokiej plaży lub wybrać się na spacer po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Znalezienie noclegu o tej porze roku, nie sprawi nam problemu – noclegi Sopot.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.