Czy masz wątpliwości, kim jesteś i czego oczekujesz od życia? To bardzo istotne zagadnienia

Nikt nie posiada skutecznego przepisu na życie. Po prostu. Nawet te wszystkie sposoby mówiące, jak w określonym czasie poprawić jakość swojego życia, włożyć można między bajki. Jak już o bajkach, to w wielu mitach odnajdziemy cenniejsze rady, gdyż pokazują one losy człowieka. Nie można wierzyć, że da się zmienić z dnia na dzień. Zamiast tego, zamiast oszukiwania siebie bez przerwy, lepiej zadać sobie szereg pytań: kim właściwie jestem? Co chcę osiągnąć? Co jest moim celem?odpowiedzi na te pytania mogą stać się kluczem do sukcesu.
własnoręcznie robiona biżuteria
Napisane przez: Strangell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Może zacznij od tego, co lubisz, czy masz jakieś hobby ? Niektóre osoby są niezmiernie zaciekawione danym zagadnieniem czy zjawiskiem, lecz nie potrafią tego nazwać – czym jest dla nich ów zainteresowanie. Czasami po prostu brakujeszczegółowych informacji. Bo, gdy powiemy, że naszą pasją są samochody czy muzyka, to powielimy schemat powtarzany przez tysiące osób. Takie pojmowanie spraw nic nie pokazuje, nie opisuje nas, jako osoby ciekawe, z pasją, posiadające hobby. Niestety, to jak wpisywanie zainteresowań CV – nudne i na dłużą metę przewidywalne. Tu o ciekawym hobby: zobacz więcej.

Tak samo wpisuje wiele innych osób, niczym si,e tym nie wyróżnimy. Tymczasem, jak sprecyzujemy jaką muzykę lubimy czy jakie filmy nas interesują, to z większym prawdopodobieństwem ktoś się nami zainteresuje. Aktualnie w tej materii mamy wiele możliwości, gdyż dzisiaj każdy może się wypromować. Jak? Dzięki internetowi, a konkretnie za pomocą bloga. Nie jest to skomplikowane, każdy może to niezwykle szybko. Wiele osób tak zbudowało swoja pozycję. jednak, i ta możliwość staje się dziś nie tak wcale atrakcyjna. Co nieco o niebanalnym hobby z kolei odnajdziecie tutaj - akcesoria do broni palnej.


Kolejne teksty

Zainteresowania dziecięce, czyli czemu dzieci tak dużo mogą kosztować swoich opiekunów.

dzieci i kolorowanki
Napisane przez: PlaSmart Inc
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nieduże dzieci, niewielki problem - tak mówi znane wszystkim powiedzenie, i chyba zgodzi się z nim duża część rodziców. Poszerzając je, można stwierdzić, że małe dzieci to małe wydatki, zwłaszcza jak się zechce, aby syn czy córka mogli się rozwijać na odpowiednim poziomie. Tak naprawdę szkoła zapewnia dzieciom niezbędne minimum, a jeżeli ktoś chce, aby dziecko coś więcej umiało, to za wszystkie ponadplanowe zajęcia należy już zapłacić. Język obcy kilka razy na tydzień, zajęcia sportowe czy dodatkowe korepetycje z nauczycielem potrafią w znacznym stopniu obciążyć budżet wielu rodzin. Do tego dochodzi jeszcze dowożenie dzieci na zajęcia, a to rodzi dodatkowe koszty i dużo czasu, jaki będą musieli na to przeznaczyć.

Powodem tego jest powszechność: skoro każdy może założyć blog, to znaczy, że trzeba przygotować coś naprawdę super, żeby się przebić. Mamy więc kolejny problem który nabiera wagi, o ile zdamy sobie sprawę, że choć możliwości są spore, to tak naprawdę wymagają one od nas bardzo dużego wysiłku potrzebnego do zdobycia rozgłosu. Nie wystarczy już dobre, ciekawe hobby, teraz trzeba to odpowiednio zaprezentować by być najciekawszą osoba w sieci.
2021/03/03, 07:40:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.