Czy masz wątpliwości, kim jesteś i czego oczekujesz od życia? To bardzo istotne zagadnienia

Nikt nie posiada skutecznego przepisu na życie. Po prostu. Nawet te wszystkie sposoby mówiące, jak w określonym czasie poprawić jakość swojego życia, włożyć można między bajki. Jak już o bajkach, to w wielu mitach odnajdziemy cenniejsze rady, gdyż pokazują one losy człowieka. Nie można wierzyć, że da się zmienić z dnia na dzień. Zamiast tego, zamiast oszukiwania siebie bez przerwy, lepiej zadać sobie szereg pytań: kim właściwie jestem? Co chcę osiągnąć? Co jest moim celem?odpowiedzi na te pytania mogą stać się kluczem do sukcesu.

własnoręcznie robiona biżuteria
Napisane przez: Strangell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Może zacznij od tego, co lubisz, czy masz jakieś hobby ? Niektóre osoby są niezmiernie zaciekawione danym zagadnieniem czy zjawiskiem, lecz nie potrafią tego nazwać – czym jest dla nich ów zainteresowanie. Czasami po prostu brakujeszczegółowych informacji. Bo, gdy powiemy, że naszą pasją są samochody czy muzyka, to powielimy schemat powtarzany przez tysiące osób. Takie pojmowanie spraw nic nie pokazuje, nie opisuje nas, jako osoby ciekawe, z pasją, posiadające hobby. Niestety, to jak wpisywanie zainteresowań CV – nudne i na dłużą metę przewidywalne. Tu o ciekawym hobby: zobacz więcej.

Tak samo wpisuje wiele innych osób, niczym si,e tym nie wyróżnimy. Tymczasem, jak sprecyzujemy jaką muzykę lubimy czy jakie filmy nas interesują, to z większym prawdopodobieństwem ktoś się nami zainteresuje. Aktualnie w tej materii mamy wiele możliwości, gdyż dzisiaj każdy może się wypromować. Jak? Dzięki internetowi, a konkretnie za pomocą bloga. Nie jest to skomplikowane, każdy może to niezwykle szybko. Wiele osób tak zbudowało swoja pozycję. jednak, i ta możliwość staje się dziś nie tak wcale atrakcyjna. Co nieco o niebanalnym hobby z kolei odnajdziecie tutaj - akcesoria do broni palnej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.