Przygotowanie pociech do imprezy karnawałowej!
Przebrania karnawałowe dla dorosłych - czyli stroje ze sklepów czy samodzielnie robione?

Zasadniczym źródłem zdobywania strojów na bal jest aktualnie zakup. Istnieją specjalne sklepy wyspecjalizowane w takim asortymencie. Jeżeli nie dysponuje się wystarczającymi środkami do kupienia tego rodzaju kostiumu można zdecydować się na jego wypożyczenie. Wypożyczalnie przebrań na karnawał także obecnie funkcjonują niezwykle prężnie.
stoje karnawałowe
Napisane przez: Juhan Sonin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Za niską opłatą można tam dostać wybrany kostium na ustalony czas. Warunkiem jest oczywiście oddanie przebrania w idealnym stanie. Przebranie dla pociechy można także zrobić na własną rękę. Przykładowo części stroju cyganki można łatwo zrobić na własną rękę, a przebranie to przy odpowiednim nakładzie pracy może być bardzo efektowne.

Patrząc na akcesoria i szałowe peruki karnawałowe uświadamiamy sobie, że istotne są detale.
Natomiast wyszukując stroje karnawałowe dla dziewczynek należy patrzeć na wiele kwestii. Bardzo ważne są detale, a więc na przykład dokładność wykonania przebrania. Poza tym należy zadbać o dodatki, na przykład strój królewny poza sukienką składać się będzie z korony i odpowiednich pantofli. Kostium kota z kolei to nie tylko czarne ubranie, ale również takie elementy jak ogon, kocie uszy i wąsy. Kostiumy oferowane w sklepach zazwyczaj wyposażone są w takie dodatki, choć nie zawsze. W tym drugim przypadku warto zatroszczyć się o nie na własną rękę.
Dodatkowe informacje => strona www

2014/12/02, 10:46:33
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.